Vážení kolegové, do jaké skupiny lze zahrnout Vaši fotografickou činnost: Skupina 1: Temnomil sudokypytný - využívá pouze dvě přírodní končetiny. Skupina 2: Temnomil lichokopytný - obohacuje pár přírodních končetin o monopod, tripod s cílem vyšší stability fotografické kamery. Do obou kategorií není zahrnut Temnomil lihomilný, který využívá v procesu snímání tzv. "Tekutý stativ", jenž příležitostně aplikuje v průběhu přípravy ke snímání. S pozdravem: "Starý Jezevec" Erik
Temnomil sudokopytný - Temnomil lichokopytný
#1
Publikováno 21 duben 2020 - 16:11:22
#2
Publikováno 21 duben 2020 - 21:32:35
#3
Publikováno 21 duben 2020 - 22:19:05
Hmm, tak to je trochu schíza, Tak nějak splňuji vše....
Už vím, jsem nelokální povahy a osciluji mezi různými stavy !
#4
Publikováno 22 duben 2020 - 06:49:03
Dovolím si malé technické upřesnění:
Skupina 1: Temnomil sudokypytný - využívá pouze dvě přírodní končetiny. Z technického hlediska se tedy může jednat pouze o ženy!
Skupina 2: Temnomil lichokopytný - Z technického hlediska se jedná o muže, neboť jejich přirozená výbava ve formě přídavného monopodu, je automaticky mění v tripod. Tato výbava jim ale nezaručuje vyšší stabilitu, naopak. V případě, že je plně funkční způsobuje zatemnění mysli, rozechvělost, a v extrémním případě i velice silné záchvěvy až nekontrolovatelný třas. Od tud ono známé "...a země se zachvěla.."
Velice zajímavou a někdy neprávem opomíjenou vlastnostní "Tekutého stativu" je, že zvyšuju přitažlivost Temnomila lichokopytného pro Temnomila sudokopitného a obráceně. Ve větších dávkách může vyvolat expozici obou druhů na neosvětlených i osvětlených místech, rozmazání retušovacích barev (většinou u Temnomila sudokopitného) a synchronizovaný nekontrolovatelný třas obou.
0 uživatel(ů) prochází toto téma
0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních