Přejít na obsah


Vánoce 2009


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
58 odpovědí na toto téma

#51 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 27 December 2009 - 11:24:17

tajím dech a poslouchám -123 min co byly v setu.

škoda, že -123 nám dali takovej nehezkej dárek k vánocům..;-)
  • 0

#52 tess_red

tess_red

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1,173 příspěvků(y)
  • LocationLitoměřice; občas Ludvíkov u Velké Bíteše
Reputace: 239

Publikováno 27 December 2009 - 11:30:25

Ještě, že jsem předpokládala, že mi ježíšek nic zajímavého k foto nepřinese, tak jsem si předem nadělila sama: Flexaret Standard s filtry a předsádkymi, nějaké knížky o focení z antikvariátů a ještě jsem potkala v jednom bazaru těsně před vánoci nádhernou praktiku Mtl 5. Tak jsem jí musel mít taky. Takže jsem měla krásné vánoce. A i když jsem všechny zapřísahala, ať mi proboha nekupují žádnou kosmetiku, že mi to dost často doma projde dobou spotřeby, tak přeci jenom švagrová neodolala a něco mi od Oriflámu pořídila. Ale je to pěna do koupele, což se určitě užije. ;-) (teda nejdříve musíme spotřebovat těch 5 lahviček, co jsme dostali před tím od jiných dobrodárců). No ještě jsem nedostala nic od bratříčka, ten se však prokecl, že mi chtěl pořídit ty super knížky z antikvariátů, které již bohužel mám doma. :-( Jsem byla rychlejší. Takže to bude asi zase nějaká poukázka do Ikei. No co, nějaká super vitrínka na ty moje fotomiláčky se bude taky hodit. ;-) Proč by se měli schovávat v komodě. Taková krása, že?
  • 0

#53 kkellner

kkellner

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 134 příspěvků(y)
Reputace: 2

Publikováno 27 December 2009 - 12:15:19

S dárky k vánocům, narozeninám, svátku atd. to mám jednoduché.

Už před několika lety jsem mezi příbuznými a známými rozhlásil, chtějí li mi udělat radost ať mi koupí cívku Fomapanu R 100 2x8 Standart. Tetičky to mají napsané na papírku a nepopletou to.

Letos 18 úhledných malých balíčků.

je to sice dárek jednotvárný a žádné překvapení, ale zase neutratím za film do starého avšak krásného Paillardu-Bolex.
  • 0

#54 Pentaxista

Pentaxista

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,310 příspěvků(y)
Reputace: 313

Publikováno 27 December 2009 - 12:49:45

kraken:
Představuji si otisk, který zanechá tenhle řemen na p.... "napravovaného" digitálisty :)
Furt ho noste a "propagujte" film!!!
  • 0

#55 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 27 December 2009 - 12:56:42

Krakene, upřímně závidím ten luxusní řemen! :) :(
  • 0

#56 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 198

Publikováno 27 December 2009 - 13:02:32

kraken:
Představuji si otisk, který zanechá tenhle řemen na p.... "napravovaného" digitálisty :)
Furt ho noste a "propagujte" film!!!


Pane Pentaxisto, ogaro zlatý, šak kvůlivá temu sem si ho pořídil!!!
Právě pro to zrcadlově obrácené Kainovo znamení, ten rudě orámovaný nečitelný nápis, kerývá si ten zatracený digitálsta, tak krásně přečte při svojích chvilkách klidu, doma - ostudně před zrcadlem.

To bude pro ně vzpomínka na SETKÁNÍ S KLASICKOU FOTOGRAFIÍ !!!! :( :-D 8-O :-) :) :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  • 0

#57 Eda

Eda

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,027 příspěvků(y)
Reputace: 12

Publikováno 27 December 2009 - 13:12:17

Ogaři, já sem tivá dostal takový fotografický dáreček že ho neřeknu, že by ste mi závidělili a říkali jaký su ale rožežranec.
Bylo na to třeba aji rukavičky, keré sem si sám a rád dal, když sem sa na to díval a tak sem tivá byl rád.... za to.... všecko...... také sváteční to bylo.

Hezké vánoce z Valašska Vám přeju, ogaři a cérky zlatí....

hlavně že sa ten dárek líbil, tož to su rád převelice :)

Tož já jsem pod stromečkem našla Prales Mionší od Sudka, abych měla do série a pak ještě ten úžasný fotografický dáreček, co kraken. Je to krása, každý den tým listuju s rukavičkama na rukách a objevuju něco nového. Byl to opravdu štědrý, moc šikovný a nápaditý Ježíšek. Děkuju chlapi!
  • 0

#58 zajda

zajda

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 888 příspěvků(y)
Reputace: -3

Publikováno 28 December 2009 - 09:44:03

já dostal jednu deltu čtyřstovku, trenýrky, rolák, pyžámko a salám.
abych toho sobecky měl ještě víc, objednal jsem si dvoje fomatony 30x40 které pan šilar promptně doručil.
  • 0

#59 Jirinol

Jirinol
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 28 December 2009 - 10:40:37

tak přeci mi ten vánoční dárek neuschne na košuli.... dostal jsem dva nádherné dárky, naprosté a nečekané překvapení, předevčírem jsem byl vyzván, ať si vyzvednu svoji dlouho vyčekanou GX680, k tomu jsem dostal darem snad ani nepoužitý Opemus 5 s anaretem, a dnes pošťák přinesl balíček od kamaráda... orig. OM mezikroužky... mám radost jak malé děcko.
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 2 návětěvníků, 0 anonymních