Přejít na obsah


Fotka

Levné kinofilmy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
27 odpovědí na toto téma

#1 centos

centos

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 154 příspěvků(y)
  • LocationOstrava, Praha
Reputace: 1

Publikováno 17 July 2010 - 11:54:17

Jelikož se nevynořila vlna odporu, zakládám na zkoušku tohle téma.

Moje představa je, že by sem lidi na jedno místo psali, kde (a u omezených akcí do kdy) jsou ke koupi kinofilmy v akci, prošlé atd., jaké konkrétně a za kolik.

Snad se to chytne.
  • 0

#2 kony

kony

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 483 příspěvků(y)
Reputace: 7

Publikováno 17 July 2010 - 12:51:59

Koukám další Ostravskej :( . Nepotkali sme se náhodou včera na Barvičkách Ostravy - já na krku flexu , onen člen temného undergroundu měl praktiku MTL5 .
Jako Ostravak bys mohl vědět , že filmy se kupujou zasadně u Vavřika , bo takove kramy se tu musi udržet , bez nich ani ranu . Navic Vavřik často miva ruzne prošle filmy (teď sem bral provie za 50kč) , sem tam ma i cosy na rozdavani ... Tož tak.
  • 0

#3 kony

kony

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 483 příspěvků(y)
Reputace: 7

Publikováno 17 July 2010 - 12:59:37

A vubec . Tady maš na mě kontak : +420 sedmsedmsedm 780 338 . Mejl najdeš v mojem profilu . Kdybys chtěl do začatku nějakou prošlou fomu 100 , nebo orwa , i nějaka barva by byla , zavolej mi , nebo napiš , z radosti donesu !
Kony.
  • 0

#4 centos

centos

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 154 příspěvků(y)
  • LocationOstrava, Praha
Reputace: 1

Publikováno 17 July 2010 - 13:18:39

Díky za nabídku :(
Začátek jak začátek.. na film fotím circa od února, bohužel zatím všechno přes fotolaby.
První asi bude zanedlouho, bo mi přítelkyně slíbila, že mě vezme k dědovi, kde si přes zvětšovák udělám své první fotky "ručně". Tak uvidím, jak mě to chytne.

Nepotkali, Colours mě čekají až někdy v budoucnu. A držel bych v ruce Zenit EM. Popřípadě Dianu+ či Flexaret VI (až se spraví). ;)

K mé smůle jsem se o Kamrlíku dozvěděl až před pár dny z nějakého fóra (možná přímo tohohle); určitě mám v plánu tam zajít. I nějaká ta starší literatura by se mi hodila, tak se pořádně porozhlídnu.
  • 0

#5 kony

kony

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 483 příspěvků(y)
Reputace: 7

Publikováno 17 July 2010 - 13:27:54

Opravdu tedy není zájem o čb filmy ? Pokud nemáš jak , klidně i vyvolám /u Vavřika si kup plastimatku , chemii ti namíchám a budeš soběstačnej/. Jinak ti nemam problém z paru kazetek kina vzit s sebou , mužeš si je vyzvednout u Vystaviště . (A nic za ně nechcu , taky sem dostal zadara)
Nechat tě nazvětšovat fotky bych rád , ale sám mám temnici jen provizorní , nelíbilo by se ti to :( .

Kony.
  • 0

#6 centos

centos

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 154 příspěvků(y)
  • LocationOstrava, Praha
Reputace: 1

Publikováno 17 July 2010 - 13:36:39

Ale jo, zájem by byl. Jen teď nima času, tak se pak když tak ozvu, jestli to ještě platí. Ještě jednou dík.

Do procesu domácího vyvolávání se taky někdy pustím, už jsem o tom něco přečetl (a docela mě to vyděsilo). I když je jasné, že se to těžké jen zdá, bo co člověk nezkusil..
  • 0

#7 kony

kony

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 483 příspěvků(y)
Reputace: 7

Publikováno 17 July 2010 - 13:46:08

Domácí vyvolávání , a to i barevné , je jednoduché jak facka. Určitě neváhej a zajdi si do kamrlíku . A nech mi někde na mejlu kontakt a kdy by ti to vyhovovalo ...
  • 0

#8 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 198

Publikováno 17 July 2010 - 16:04:35

Ogaro, centosu, popravdě sem toto vlákno čekal nejen o levných kinofilmech, ale celkově akcích a super cen globálně :(
  • 0

#9 dubraro

dubraro

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2,468 příspěvků(y)
  • LocationHavířov
Reputace: 303

Publikováno 18 July 2010 - 08:20:15

Moje představa je, že by sem lidi na jedno místo psali, kde (a u omezených akcí do kdy) jsou ke koupi kinofilmy v akci, prošlé atd., jaké konkrétně a za kolik.

Myslím, že ani nebude třeba zakládat nové fórum. Takovéto oznamy a případně i nabídky ke společnému nákupu nebo zprostředkování časově omezeného nákupu se řeší ve fórech skupiny hromadné nákupy.
  • 0

#10 centos

centos

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 154 příspěvků(y)
  • LocationOstrava, Praha
Reputace: 1

Publikováno 18 July 2010 - 10:44:39

Ogaro, centosu, popravdě sem toto vlákno čekal nejen o levných kinofilmech, ale celkově akcích a super cen globálně :-)


To je taky dobrý nápad, upravím. Nebo to udělejte někdo za mě :-)


dubraro: Vím, projížděl jsem si to. Není to přesně to, co jsem měl na mysli, ale kdyby se to pak dalo považovat za duplicitní, nemám nic proti uzamčení.
  • 0

#11 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 198

Publikováno 18 July 2010 - 10:44:52

Centos 16.07.2010 ve vlákně "jen tak" napsal:

"Nebudu hned zakládat nové téma, tak se zeptám tady - hledal jsem topic, jako mají na lomography fóru, s tipy na levné kinofilmy prodávané v drogeriích, akcích na netu apod. Tedy info typu "teď v Globusu mají akci na FUJI ISO 200, dva filmy za 80,-", ne hromadné nákupy, které tu máte. Je tu něco podobného, popřípadě měl by o to ještě někdo zájem, kromě mě? "

To pro vysvětlení.
  • 0

#12 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 198

Publikováno 18 July 2010 - 10:46:24

Byl si o 4 vteřiny rychlejší Centosi :-)
  • 0

#13 centos

centos

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 154 příspěvků(y)
  • LocationOstrava, Praha
Reputace: 1

Publikováno 18 July 2010 - 11:05:46

Každopádně marně hledám tlačítko "editovat", takže úpravu topicu nechám na některém z adminů.
  • 0

#14 dubraro

dubraro

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2,468 příspěvků(y)
  • LocationHavířov
Reputace: 303

Publikováno 19 July 2010 - 06:22:06

dubraro: Vím, projížděl jsem si to. Není to přesně to, co jsem měl na mysli, ale kdyby se to pak dalo považovat za duplicitní, nemám nic proti uzamčení.

Dovolil jsem si myslet trochu dopředu :wink:
Když někdo oznámí, že je někde něco výhodně k mání nebo něco co se jinak nesežene, snese se na něj hromada žádostí typu "já se tam nedostanu, mohl bys mi x kusů koupit?" a je z toho hromadný nákup.
Proto si myslím, že oznamy na výhodné nákupy by bylo vhodné řadit mezi "hromadné nákupy" spíše než mezi "jen tak".
Potom tady máme ještě fórum Kde nakupovat filmy, chemii, papíry? Seznam obchodů.
  • 0

#15 Jirinol

Jirinol
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 20 July 2010 - 09:30:25

Centosi, k věci: nakoukni do hromadných nákupů, je tam aktuální nabídka levných kinofilmů. Většina takových nabídek je výsledkem osobního dlouhodobého vyjednávání. I pokud náhodou někde zahlédnu v krámě výprodej omezeného počtu slevněných filmů (a nejen filmů) a zveřejním to, tak než se tam dostanu sám, abych si nakoupil pro sebe a přátele, kteří možnost osobně tam zajít v tom okamžiku nemají, tak mě předběhnout může kdokoli z těch, kteří na serveru zaregistrovaní nejsou, ale informaci s adresou prodejny uvidí, což se mi několikrát stalo (ještě před mojí registrací na TK). Sám jsem rád, když mi jiný nabídne, co já sám nepotkám, pomůže mi to víc, než informace, že někde 200km odsud něco mají. I když tam třeba zavolám, nikdo mi nezaručí, že než se tam dostanu, nebo než seženu peníze a objednám, nebude to vyprodáno právě díky informaci na nástěnce. :roll:
  • 0

#16 centos

centos

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 154 příspěvků(y)
  • LocationOstrava, Praha
Reputace: 1

Publikováno 20 July 2010 - 11:51:58

dubraro: Ale jo, tamten topic je víceméně podobný. Jen škoda, že nežije.

Jirinol: OK, vzdávám se :roll: Nechám na adminech, zda to tady zamknou, nebo upraví na něco všeobecnějšího, jak už tady padlo.
  • 0

#17 RasCZ

RasCZ

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 156 příspěvků(y)
Reputace: 2

Publikováno 20 July 2010 - 12:59:52

Zdravím, kdyby si měl zájem, mám stálou temnou komoru v Novém Jičíně a fotky by se daly zvětšovat u mě. Na pronájmu chemii a papírech bychom se domluvili. Když tak napiš mail: rascz@email.cz.

Popřípadě i vyvolávání filmů atd atd. Ceník bych poslal mailem.
  • 0

#18 kony

kony

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 483 příspěvků(y)
Reputace: 7

Publikováno 20 July 2010 - 13:02:35

Rasi , nechci kazit kšefty , ale za pár týdnů bude v provozuschopném stavu i moje temnice a tam si ze známých může přijít kdokoli , platí si jen spotřebovaný materiál . Navíc to není tak z ruky . Jiná by byla , kdyby si měl zařízeno i na RA-4 . To bych byl vážným zájemcem i já ! :roll:
  • 0

#19 RasCZ

RasCZ

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 156 příspěvků(y)
Reputace: 2

Publikováno 20 July 2010 - 14:21:30

Rasi , nechci kazit kšefty , ale za pár týdnů bude v provozuschopném stavu i moje temnice a tam si ze známých může přijít kdokoli , platí si jen spotřebovaný materiál . Navíc to není tak z ruky . Jiná by byla , kdyby si měl zařízeno i na RA-4 . To bych byl vážným zájemcem i já ! :roll:


No problem, RA - 4 má luboš Janhuba ze Štramberka.

viz.:
http://www.janhubafo...olaborator.html
  • 0

#20 phanny

phanny

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 212 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 20 July 2010 - 18:06:47

Už jsem to tu psal xkrát zatím bez zájmu. V německém Aldi mají ve stálé nabídce Kodaky VR 200 a VR400, duopack, cena kolem 1,50 Euro, určitě pod 2 Eura.
  • 0

#21 kony

kony

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 483 příspěvků(y)
Reputace: 7

Publikováno 20 July 2010 - 18:19:14

Dále můžeme doporučit Jirinolovy Sensia diáky , cross vychází nádherně , stejně tak i volání jako DIA . Při ceně kolem 40kč / 36exp. kazeta nelze než doporučit , sám sem si zase naplnil mražák :roll: .
  • 0

#22 Jaro

Jaro

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 603 příspěvků(y)
Reputace: 36

Publikováno 21 July 2010 - 23:08:35

No nedá mi to znovu, je nutné říct naplno, že Jirinol, jehož jsem stálým zákazníkem (ale určitě mluvím i za blízkého temnokomorníka pignona!) je zcela obětavý přítel ve všech směrech - našel zboží, koupil ho na dluh, postupně ho entuziasticky nabízí a dokonce tu metráž je schopen rozdělat kvalitně do kazet!!
Jak jsem již psal přál bych si ho pochválit v temnu komory (kterou v současnosti sám nemá!) před rozvíceným zvětšovákem a lehce potřísnit posvěcenou vývojkou!
Klobouk dolů a díky !!
Jsi materiálovým (film, objektivy) ale i názorvým pojivem naší temné sítě! I proto tu rád jsem! :lol:

P.S.
Jako vždy, je to o lidech! I těch dalších, z jejichž zkušeností a radostí ze stříbra a obrazu čerpáme...

:lol: :roll:
  • 0

#23 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3,570 příspěvků(y)
Reputace: 397

Publikováno 22 July 2010 - 21:57:46

trochu jsem to tu uklidil, měl jsem cukání to téma umáznout celé pro nadbytečnost, ale nakonec jsem tu nekonfiktní část ponechal. Jak to smysluplně pojmenovat mě zatím ještě nenapadlo :roll:.
  • 0

#24 kony

kony

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 483 příspěvků(y)
Reputace: 7

Publikováno 22 July 2010 - 22:09:04

V tom případě prosím o ještě jednu úpravu - moje kafraní na začátku vlákna je taky naprosto zbytečné , pryč s ním !
  • 0

#25 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3,570 příspěvků(y)
Reputace: 397

Publikováno 22 July 2010 - 22:19:37

V tom případě prosím o ještě jednu úpravu - moje kafraní na začátku vlákna je taky naprosto zbytečné , pryč s ním !


jenomže to z toho pak už opravdu zbude jenom změť nesourodých příspěvků :) :lol: .
  • 0

#26 kony

kony

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 483 příspěvků(y)
Reputace: 7

Publikováno 22 July 2010 - 22:29:49

Hmm , hmm . Co takhle v tom případě všechno pryč až na :

Už jsem to tu psal xkrát zatím bez zájmu. V německém Aldi mají ve stálé nabídce Kodaky VR 200 a VR400, duopack, cena kolem 1,50 Euro, určitě pod 2 Eura.

a

Dále můžeme doporučit Jirinolovy Sensia diáky , cross vychází nádherně , stejně tak i volání jako DIA . Při ceně kolem 40kč / 36exp. kazeta nelze než doporučit , sám sem si zase naplnil mražák Smile .

:)
  • 0

#27 centos

centos

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 154 příspěvků(y)
  • LocationOstrava, Praha
Reputace: 1

Publikováno 28 July 2010 - 17:33:55

Kony, máš mail. Radši to píšu, kdyby to zas skončilo ve spamu :D
  • 0

#28 kony

kony

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 483 příspěvků(y)
Reputace: 7

Publikováno 28 July 2010 - 17:40:16

Ze spamu vyloveno , už si dostal odpověď :D .
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních